Katalog

Hafciarki

Hafciarki

Szycie amatorskie zazwyczaj wiąże się z kreatywnym tworzeniem nowych wzorów i poszukiwaniem własnego stylu. Znajduje on odzwierciedlenie zarówno w odzieży, jak i tekstyliach dekoracyjnych. Każdy krawiec-amator projektuje i szyje unikalne wyroby, jakich nie można kupić w sklepie. W tym celu wykorzystuje dodatki pasmanteryjne oraz rozmai...

Hafciarki

Szycie amatorskie zazwyczaj wiąże się z kreatywnym tworzeniem nowych wzorów i poszukiwaniem własnego stylu. Znajduje on odzwierciedlenie zarówno w odzieży, jak i tekstyliach dekoracyjnych. Każdy krawiec-amator projektuje i szyje unikalne wyroby, jakich nie można kupić w sklepie. W tym celu wykorzystuje dodatki pasmanteryjne oraz rozmaite techniki zdobienia tkanin. Jedną z nich jest również haft maszynowy. Sklep internetowy Sintex oferuje hafciarki przeznaczone do prywatnego użytku. Maszyny są przystosowane do wykonywania pojedynczych wzorów na tkaninach oraz dzianinach.

Hafciarka domowa daje szerokie możliwości dekorowania tkanin. Nowoczesna maszyna do szycia Janome MC400E ma zaprogramowanych 160 wzorów graficznych oraz 6 różnych czcionek. Dzięki temu można na niej haftować monogramy. Inna, czteronitkowa hafciarka tej marki wykonuje ściegi z prędkością 800 na minutę. Zmianę koloru dotykowy nici można w niej zaprogramować za pomocą ekranu dotykowego. Każda hafciarka domowa może być wyposażona w dodatkowe oprogramowanie, również dostępne w naszym asortymencie.

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów