Katalog

Owerloki

Owerloki

Owerlok domowy jest nowoczesną maszyną do szycia, dzięki której można podszywać tkaniny oraz wykańczać ich krawędzie. Charakterystyczny ścieg zachowuje elastyczność, dlatego doskonale sprawdza się przy szyciu dzianin. ściegu jego duża gęstość sprawia, że nawet dzianina o zwartym splocie jest chroniona przez powstawaniem oczek. Szew wyko...

Owerloki

Owerlok domowy jest nowoczesną maszyną do szycia, dzięki której można podszywać tkaniny oraz wykańczać ich krawędzie. Charakterystyczny ścieg zachowuje elastyczność, dlatego doskonale sprawdza się przy szyciu dzianin. ściegu jego duża gęstość sprawia, że nawet dzianina o zwartym splocie jest chroniona przez powstawaniem oczek. Szew wykonany na owerloku nie pęka podczas pracy materiału nawet przy jego intensywnym rozciąganiu.

W naszym asortymencie mamy nie tylko maszyny domowe wieloczynnościowe, ale również wyspecjalizowane owerloki. To urządzenia 3- 4- i 5-nitkowe, które sprawdzą się podczas szycia amatorskiego a także wykonywania chałupniczej pracy zarobkowej. Owerlok domowy jest przystosowany do szycia ściegiem mereżkowym, dlatego może być wykorzystywany do wykańczania obrusów lub serwetek. Polecamy maszyny do szycia Juki. Brother, Janome i Elna w dużej rozpiętości cenowej. Dzięki niej dobierzcie Państwo urządzenie zarówno do swoich potrzeb, jak i możliwości finansowych. Polecamy też maszyny do szycia przemysłowego oraz części zamienne do maszyn.

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów