Igły

Więcej

Igły do maszyny do szycia

Igły do maszyn do szycia stanowią podstawowe wyposażenie urządzeń zarówno przemysłowych, jak i domowych. Oferta firmy Sintex obejmuje igły do szycia zróżnicowane ze względu na rozmiar i zastosowanie. Wśród nich znajdą Państwo igły do szycia we wszystkich typach tkanin. Produkty są niedrogie, estetyczne i bardzo trwałe.

Oferta igieł do szycia

Nasz asortyment to igły renomowanej marki Groz-Beckert. Grubość igieł wynosi od 60 do 80. Do państwa dyspozycji oddajemy:

  • igły do szycia w skórze,
  • igły do dzianin,
  • igły z kulką,
  • igły do owerloków,
  • igły do stebnówek,
  • igły do hafciarek,
  • igły do maszyn domowych lub przemysłowych.

Igły zapakowano w zestawy po 10 sztuk. Cena igieł do maszyn do szycia wynosi od 8 do 18 złotych.

Jak wybrać igły do maszyny do szycia?

Igła do maszyny to jeden z najważniejszych elementów urządzenia. Należy zadbać o to, by stosować igły najwyższej jakości, które nie będą strzępiły tkaniny ani uszkadzały nici. Aby zapobiec tego rodzaju incydentom, igły trzeba również regularnie wymieniać. Przy zakupach zawsze pojawia się jednak pytania: jakie igły do maszyny do szycia wybrać? Odpowiedź nie jest taka prosta. Igłę należy dobrać przede wszystkim do rodzaju opracowywanego materiału oraz używanej przy projekcie nici. W naszej ofercie znajdą Państwo igły marki Groz-Beckert zróżnicowane pod względem rodzaju czy wielkości. Aby ułatwić Państwu zakup, w zakładce dotyczącej każdego z produktów znajdują się niezbędne informacje i oznaczenia.

Sprzedaż igieł – dlaczego Sintex?

Najczęściej spotykane przyczyny wymiany igieł to ich złamanie, wygięcie lub zgubienie. Asortyment firmy Sintex to twarde igły do maszyn do szycia ze specjalną powłoką przeciwko tępieniu. Do każdego zestawu dołączamy opakowanie pozwalające na wygodne przechowywanie igieł. Niezależnie od tego, na jakiej maszynie Państwo pracują, w naszej ofercie znajdą Państwo potrzebne części.

Zapraszamy do współpracy.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 68 elementów