Katalog

Krzesła

Krzesła

Krzesła krawieckie dostępne w naszej ofercie cechuje znakomity design i szerokie możliwości regulacji siedziska. Oprócz krzeseł krawieckich oferujemy przemysłowe krzesła do szwalni. Obrotowe kółka zapewniają swobodne poruszanie wokół stanowiska pracy. Aby zapewnić odpowiedni komfort i higienę pracy, polecamy również lampy do maszyn.

Wygodne krzesła do maszyn szwalniczych

Oferowane przez nas krzesła przemysłowe do szwalni posiadają atesty wytrzymałości, trwałości i stateczności, dzięki czemu doskonale sprowadzają się w czasie intensywnego użytkowania. Potwierdzone zostało również pełne bezpieczeństwo ich użytkowania. Krzesła posiadają duże możliwości regulacji wysokości siedziska, co zapewnia komfort użytkownikom niezależnie od ich wzrostu. Modele tapicerowane występują w wielu wersjach kolorystycznych, które można dostosować do własnych upodobań.

Należy pamiętać, że nieprawidłowa postawa ciała w czasie pracy przy maszynie może niekorzystnie wpłynąć na zdrowie jej użytkowników. Zachęcamy więc do zaopatrzenia pracowni w wygodne, sprawdzone siedziska.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów