Katalog

Szerokość ściegu
Maszyny mechaniczne

Mechaniczne maszyny do szycia                             

Szycie w warunkach domowych może przyjmować różne formy. Dla jednych osób jest sposobem na drobne naprawy odzieży. Innym pozwala realizować hobby, jakim jest dekorowanie domu czy tworzenie patchworków. Maszyna domowa może umożliwić też dorabianie do pensji lub renty wykonywaniem drobnych...

Mechaniczne maszyny do szycia                             

Szycie w warunkach domowych może przyjmować różne formy. Dla jednych osób jest sposobem na drobne naprawy odzieży. Innym pozwala realizować hobby, jakim jest dekorowanie domu czy tworzenie patchworków. Maszyna domowa może umożliwić też dorabianie do pensji lub renty wykonywaniem drobnych prac chałupniczych. Przemysłowe maszyny są nie tylko kosztowne, ale też zajmują sporo miejsca. Na prywatne potrzeby z pewnością najlepszym rozwiązaniem będzie mechaniczna maszyna do szycia. Tego typu urządzenia są proste w obsłudze, a zarazem najtańsze. Dlatego doskonale nadają się dla początkujących amatorów krawiectwa.

Oferujemy maszyny domowe Brother i Janome, a także modele Elna wyposażone w chwytacz rotacyjny, który gwarantuje precyzyjne szycie.. Osoby, które poszukują większych możliwości szycia, z pewnością zainteresuje maszyna do szycia Juki. Urządzenie ma aż 35 programów ściegowych oraz chwytacz rotacyjny. Polecamy też komputerowe maszyny do szycia - nieco droższe, ale w znaczniej części zautomatyzowane.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów