Maszyny domowe

Domowe maszyny do szycia

Jeśli szukają Państwo dobrej maszyny do szycia. To musicie zadać sobie najpierw pytanie, do czego powinna ona służyć. Jeśli dopiero zaczynacie przygodę z szyciem, to najlepszym rozwiązaniem dla Was będą maszyny do szycia dla początkujących. Proste w obsłudze maszyny do szycia Brother BQ17, doskonale nadają się do wykonyw...

Domowe maszyny do szycia

Jeśli szukają Państwo dobrej maszyny do szycia. To musicie zadać sobie najpierw pytanie, do czego powinna ona służyć. Jeśli dopiero zaczynacie przygodę z szyciem, to najlepszym rozwiązaniem dla Was będą maszyny do szycia dla początkujących. Proste w obsłudze maszyny do szycia Brother BQ17, doskonale nadają się do wykonywania drobnych prac, jak przyszywanie guzików, naprawy ubrań czy szycie drobnych elementów strojów. Posiadamy również propozycje dla zaawansowanych osób, które wykonują na swoim sprzęcie bardziej skomplikowane operacje. Do domowych warsztatów krawieckich oferujemy maszynę Janome 415 wyposażoną w aż 17 programów ściegowych, a także wielofunkcyjną elektronicznie sterowaną maszynę janome TXL607, które pozwala wykonywać monogramy literowe oraz automatycznie obszywa dziurki i obcina nici. W ofercie mamy również urządzenia takie jak hafciarki, coverlocki i owerloki.

Jeśli nie są Państwo zdecydowani na nabycie nowego urządzenia, to mamy dla Was propozycje w postaci używanych maszyn do szycia.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 97 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 97 elementów