Maszyny domowe

Maszyny domowe do szycia

Szycie w warunkach domowych zazwyczaj wymaga zastosowania jednej maszyny wielofunkcyjnej, na której można wykonać prosty ścieg, obrębić brzegi czy przyszyć lamówkę. Maszyny domowe nie zajmują wiele miejsca, a jednocześnie można na nich uszyć wszystko - od sukienki po firanki czy siedzisko na krzesło. Idealnym wyborem dla...

Maszyny domowe do szycia

Szycie w warunkach domowych zazwyczaj wymaga zastosowania jednej maszyny wielofunkcyjnej, na której można wykonać prosty ścieg, obrębić brzegi czy przyszyć lamówkę. Maszyny domowe nie zajmują wiele miejsca, a jednocześnie można na nich uszyć wszystko - od sukienki po firanki czy siedzisko na krzesło. Idealnym wyborem dla krawcowych amatorek jest maszyna do szycia Janome. Osobom, które szyją dekoracyjne i użytkowe tekstylia proponujemy owerlok domowy lub renderkę Elna. W amatorskim warsztacie krawieckim sprawdzi się też hafciarka domowa marki Brother, coverlocki i owerloki.

Maszyny do szycia dla początkujących i zaawansowanych      

Jeśli szukacie Państwo dobrej maszyny do szycia, to musicie zadać sobie pytanie, do czego powinna ona służyć. Jeśli dopiero zaczynacie przygodę z szyciem, to najlepszym rozwiązaniem dla Was będzie maszyna domowa dla początkujących. Prosta w obsłudze maszyna do szycia Brother BQ17, doskonale nadaje się do wykonywania drobnych prac, jak przyszywanie guzików, naprawy ubrań czy szycie drobnych elementów strojów. Mamy również propozycje dla zaawansowanych. Do domowych warsztatów krawieckich doskonale nadaje się maszyna do szycia Janome 415 wyposażona w 17 programów ściegowych, a także wielofunkcyjna elektroniczna maszyna do szycia Janome TXL607, na której można wykonywać monogramy literowe oraz automatycznie obszywać dziurki i obcinać nici.

Jeśli nie są Państwo zdecydowani na nabycie nowego urządzenia, mamy dla Was propozycję w postaci używanych maszyn do szycia.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 75 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 75 elementów