Katalog

Owerloki

Owerloki

Owerloki to maszyny, które swoją nazwę zawdzięczają rodzajowi ściegów, jakie wykonują. Specjalny sposób wiązania nici sprawia, że ściegi te są elastyczne, a jednocześnie dekoracyjne. Z tego powodu maszyny do szycia typu owerlok są wykorzystywane do podszywania, wykańczania krawędzi tkanin oraz szycia elastycznych dzianin. Ścieg, który u...

Owerloki

Owerloki to maszyny, które swoją nazwę zawdzięczają rodzajowi ściegów, jakie wykonują. Specjalny sposób wiązania nici sprawia, że ściegi te są elastyczne, a jednocześnie dekoracyjne. Z tego powodu maszyny do szycia typu owerlok są wykorzystywane do podszywania, wykańczania krawędzi tkanin oraz szycia elastycznych dzianin. Ścieg, który ulega rozciągnięciu, a jednocześnie jest bardzo gęsty, nie tylko eliminuje problem „puszczania oczek” w dzianinie, ale też nie pęka, gdy materiał się rozciąga.

Owerloki różnią się między sobą liczbą nitek wykorzystanych do wiązania ściegu. W asortymencie mamy zarówno maszyny do szycia 3-nitkowe, jak i 4-ro oraz 5-nitkowe. W tej kategorii znajdziecie Państwo nie tylko wydajne modele przemysłowe, ale również mniejsze owerloki domowe. Polecamy w pełni zautomatyzowane maszyny Siruba skonstruowane w oparciu o innowacyjną technologię Mechatronik. Zarówno one, jak i owerloki Jack są wyposażone w energooszczędne silniki do maszyn, dzięki którym sprawdzają się w długiej pracy przemysłowej.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów