Katalog

Owerloki

Więcej

Owerloki przemysłowe

Owerloki przemysłowe to jedna ze specjalizacji naszego sklepu. Klientom oferujemy duży wybór owerloków, które sprawdzą się w profesjonalnych szwalniach i pracowniach – są to energooszczędne urządzenia marek Jack oraz Siruba.

Charakterystyka owerloków przemysłowych

Owerloki to maszyny, które swoją nazwę zawdzięczają rodzajowi ściegów, jakie wykonują. Specjalny sposób wiązania nici sprawia, że ściegi te są elastyczne, a jednocześnie dekoracyjne. Z tego powodu maszyny do szycia typu owerlok są wykorzystywane do podszywania, wykańczania krawędzi tkanin oraz szycia elastycznych dzianin. Ścieg, który ulega rozciągnięciu, a jednocześnie jest bardzo gęsty, nie tylko eliminuje problem „puszczania oczek” w dzianinie, ale też nie pęka, gdy materiał się rozciąga. Owerloki przemysłowe znajdują zastosowanie w produkcji jednostkowej i seryjnej – sprawdzają się w zakładach tapicerskich, szwalniach oraz nowoczesnych pracowniach krawieckich.

Sprzedaż owerloków przemysłowych

Nasza oferta obejmuje owerloki przemysłowe Jack oraz owerloki przemysłowe Siruba. Zajmujemy się również sprzedażą części do owerloków przemysłowych, a także akcesoriów takich jak igły czy stopki. Poszczególne modele różnią się między sobą liczbą nitek wykorzystanych do wiązania ściegu - w asortymencie mamy zarówno owerloki przemysłowe 3-nitkowe, jak i 4-ro oraz 5-nitkowe. Kluczowe cechy prezentowanych urządzeń to funkcja automatycznego przycinania nici oraz szeroki zakres regulacji szycia. Owerloki można obejrzeć w siedzibie naszego sklepu przy ul. Albańskiej 10 w Poznaniu lub złożyć zamówienie online.


Zapraszamy do współpracy!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów