Części

Części do maszyn do szycia

Nasza firma dostarcza klientom nowe i używane maszyny do szycia. W asortymencie mamy bogaty wybór urządzeń producentów znanych marek. W ofercie znajdą Państwo między innymi modele Jack, Łucznik, Janome, Siruba, Brother i Elna. Sprzedajemy przemysłowe maszyny do szycia i maszyny domowe. Prowadzimy także serwis urządzeń,...

Części do maszyn do szycia

Nasza firma dostarcza klientom nowe i używane maszyny do szycia. W asortymencie mamy bogaty wybór urządzeń producentów znanych marek. W ofercie znajdą Państwo między innymi modele Jack, Łucznik, Janome, Siruba, Brother i Elna. Sprzedajemy przemysłowe maszyny do szycia i maszyny domowe. Prowadzimy także serwis urządzeń, w którym wykonujemy profesjonalne naprawy sprzętu. Jedną usług jest też regulacja maszyny do szycia.  Aby skutecznie przywracać sprawność różnych modeli, potrzebujemy wielu elementów zamiennych. Bogaty zestaw części do maszyn do szycia, który wykorzystują nasi serwisanci, jest także dostępny w katalogu produktów naszego sklepu internetowego.

Bogaty wybór części – Łucznik, Singer i inne modele

Części zamienne do maszyn to wyjątkowo bogata kategoria produktów. Doskonale rozumiemy, że każda maszyna do szycia Juki, Janome czy Brother ma specyficzną konstrukcję i wymaga innych detali do wykonania naprawy. Dbamy o to, abyście mogli Państwo przywrócić sprawność każdego urządzenia. Dlatego znajdziecie u nas wszystko, co będzie Wam potrzebne do przywrócenia poprawnego funkcjonowania urządzeń szwalniczych – od pedałów do maszyn do szycia, przez paski napędowe, aż po przewody i koła zębate. Dostaniecie u nas doskonałe igły do maszyny Łucznik 451 i Łucznik 466, a także odpowiedni chwytacz rotacyjny lub chwytacz wahadłowy do danego modelu. Mamy elementy do starych i nowych modeli urządzeń pochodzących od różnych producentów. Oferujemy części do maszyn Łucznik i Singer, overlocków i stebnówek Juki i Siruba, a także do urządzeń prasowalniczych Battistella i Comel oraz urządzeń krojczych Dayang.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 483 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 483 elementów