Części

Więcej

Części do maszyn do szycia

Części do maszyn do szycia to jedna ze specjalizacji naszego sklepu. Klientom oferujemy części do maszyn domowych i przemysłowych, a także niezbędne akcesoria takie jak igły czy ostrza. Produkty cechuje najwyższa jakość i korzystna cena. Zapraszamy do poznania szczegółów!

Części do owerloków i stebnówek

Części do owerloków i stebnówek spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Produkty są kompatybilne z większością urządzeń szwalniczych. Wśród oferowanych produktów znajdą Państwo wysokiej jakości filtry, wkręty czy prowadniki. Części zamienne podzieliliśmy na dwie kategorie: części do owerloków przemysłowych i części do stebnówek przemysłowych – pełna lista dostępna w wybranych zakładkach.

Części do maszyn firmowych i domowych

Maszyny do szycia to urządzenia znajdujące zastosowanie w pracowniach krawieckich i szwalniczych. Konstrukcja maszyn do szycia jest bardzo podobna – ich podstawowe elementy to płytki ściegowe, głowice i ramiona. Do części wymiennych dostępnych w naszej ofercie zaliczamy stopki do maszyn do szycia, a także silniki i paski napędowe. Inną kategorię stanowią części do maszyn domowych, np. części łucznik i Signer – w tej ofercie znajdą Państwo produkty takie jak koła zębate, gumki nawijacze, sprężyny, trzpienie.

Pozostałe części dostępne w ofercie Sintex

Oprócz części do maszyn krawieckich w naszej ofercie znajdą Państwo elementy urządzeń prasowalniczych oraz krojczych, a także szereg akcesoriów niezbędnych w codziennym wykonaniu pracy – są to specjalne oleje, smary, a także igły do maszyn do szycia. Ponadto prezentujemy duży wybór stop teflonowych i lamowników. Jeżeli nie wiedzą Państwo czy dana część pasuje do Państwa maszyny, zapraszamy do kontaktu z naszym fachowcem.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 524 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 524 elementów