Części

Części do maszyn do szycia

Nasza firma zajmuje się dostarczeniem klientom nowych i używanych maszyn do szycia. W naszym asortymencie posiadamy bogaty wybór urządzeń pochodzących od markowych producentów. Sprzedajemy maszyny do szycia przemysłowe i domowe. Prowadzimy także serwis urządzeń, w którym przeprowadzamy profesjonalne naprawy sprzętu. Ab...

Części do maszyn do szycia

Nasza firma zajmuje się dostarczeniem klientom nowych i używanych maszyn do szycia. W naszym asortymencie posiadamy bogaty wybór urządzeń pochodzących od markowych producentów. Sprzedajemy maszyny do szycia przemysłowe i domowe. Prowadzimy także serwis urządzeń, w którym przeprowadzamy profesjonalne naprawy sprzętu. Aby skutecznie reperować różne modele, potrzebujemy wielu elementów zamiennych. Bogaty zestaw części do maszyn do szycia, który wykorzystują nasi serwisanci, jest także dostępny w katalogu produktów naszego sklepu internetowego.

Znajdziecie u nas wszystko, co będzie Wam potrzebne do przywrócenia poprawnego funkcjonowania urządzeń szwalniczych – od pedałów do maszyn do szycia, przez paski napędowe, aż po przewody i koła zębate. Dostaniecie u nas doskonałe igły do maszyn łucznik 451 i łucznik 466. Posiadamy elementy do starych i nowych modeli urządzeń pochodzących od różnych producentów. Mamy części do maszyn Łucznik i Singer, overlocków i stebnówek Juki i Siruba, a także do urządzeń prasowalniczych Battistella i Comel oraz urządzeń krojczych Dayang.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 474 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 474 elementów