Katalog

Maszyny łańcuszkowe

Maszyny łańcuszkowe

Maszyny łańcuszkowe to urządzenia niezbędne w produkcji T-shirtów, koszulek polo i jeansów. Ich zastosowanie pozwala na szybkie i efektywne szycie odzieży. W naszej ofercie znajdą Państwo maszyny łańcuszkowe do tkanin lekkich (wariant M) oraz specjalistyczne urządzenia do materiałów ciężkich (wariant XL). Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

Nowoczesne maszyny łańcuszkowe jedno- i wieloigłowe

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór maszyn łańcuszkowych jedno- i wieloigłowych. Są to urządzenia przystosowane do tworzenia różnego typu elastycznych, wytrzymałych ściegów. Oferujemy maszyny przystosowane do szycia lekkich materiałów oraz ciężkich i sztywnych tkanin takich jak jeans czy drelich. W asortymencie posiadamy serie nowoczesnych maszyn wyposażonych w energooszczędny silnik, który generuje znaczące oszczędności i zmniejsza hałas podczas szycia, co wpływa korzystnie na komfort pracowników. Oferujemy m.in. maszyny marki Jack i wielu innych renomowanych producentów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów. Oferujemy również fachowe doradztwo i instruktaż użytkowania maszyn.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów