Katalog

Maszyny do ciężkiego szycia

Więcej

Maszyny do szycia ciężkiego

Maszyny do szycia ciężkiego to podstawowe wyposażenie każdej szwalni. Urządzenia umożliwiają tworzenie estetycznych i mocnych ściegów. Dzięki nim można obrabiać nawet najtwardsze tkaniny wykorzystywane do obić tapicerskich i meblowych.

Profesjonalna maszyna do szycia ciężkiego

W asortymencie znajdą Państwo profesjonalne maszyny do szycia ciężkiego, które są niezbędne przede wszystkim w tapicerniach i zakładach kaletniczych. Ponieważ stosowane są do obróbki grubych, sztywnych materiałów, ich budowa różni się od konstrukcji zwykłych maszyn do szycia. Elementami, które wyróżniają tego rodzaju urządzenia, są: rozbudowany transport, większy wznios igły i prześwit pod ramieniem maszyny, a także dłuższy ścieg. Dzięki tym modyfikacjom szycie grubych, ciężkich tkanin jest o wiele wygodniejsze. Maszyny do szycia ciężkiego są wyposażone także w chwytacze o dużej pojemności, które umożliwiają rzadszą wymianę nici. Wybierając tego typu urządzenie, warto zwrócić uwagę również na moc silnika, w jaki jest wyposażone. W przypadku takich maszyn najlepiej sprawdzają się moce od 80 W.

Oferta maszyn do szycia ciężkiego

W zakładach krawieckich i profesjonalnych szwalniach szyje się bardzo różnorodny asortyment. Zależnie od tego, czy podstawowym materiałem jest skóra, materiały tapicerskie czy wełna, konieczne jest wyposażenie zakładu w maszyny do szycia ciężkiego.

Nasza oferta to najwyższej jakości maszyny do szycia ciężkiego, są to urządzenia producentów takich jak:

  • Jack,
  • Brother,
  • Juki,
  • Siruba.

Maszyny do szycia ciężkiego polecamy wszystkim firmom, które specjalizują się w szyciu okryć wierzchnich, odzieży roboczej i obić. Do szycia jeansu czy drelichu nadadzą się również stebnówki z chwytakiem rotacyjnym oraz owerloki przemysłowe Siruba – chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniej maszyny.

Przemysłowe maszyny do szycia ciężkiego – dlaczego my?

Wśród oferowanych produktów znajdą Państwo maszyny do szycia ciężkiego z zaawansowanym technologicznie nipperem. Ten elektromagnetyczny mechanizm to rozszerzona wersja wipera, który zamiast przytrzymywać nitkę, tylko ją odrzucał. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów