Katalog

Maszyny do ciężkiego szycia

Maszyny do szycia ciężkiego

W zakładach krawieckich i profesjonalnych szwalniach szyje się bardzo różnorodny asortyment. Zależnie od tego, czy podstawowym materiałem jest jedwab, batyst, wiskoza czy wełna czesankowa, konieczne jest wyposażenie zakładu w odpowiednie maszyny do szycia. Te do ciężkich, grubych tkanin są nie tylko masywne, ale też i...

Maszyny do szycia ciężkiego

W zakładach krawieckich i profesjonalnych szwalniach szyje się bardzo różnorodny asortyment. Zależnie od tego, czy podstawowym materiałem jest jedwab, batyst, wiskoza czy wełna czesankowa, konieczne jest wyposażenie zakładu w odpowiednie maszyny do szycia. Te do ciężkich, grubych tkanin są nie tylko masywne, ale też ich konstrukcja pozwala na pokonywanie wielowarstwowych połączeń materiałów.

Do jeansu, drelichu czy wełny polecamy maszyny do szycia ciężkiego takich producentów: jak Jack, Brother, Japsew, Juki i Siruba. Na uwagę zasługuje także maszyna do szycia Juki przeznaczona do bardzo ciężkich materiałów. Urządzenie jest wyposażone w potrójny transport ząbkowy, który ułatwia płynne przemieszczanie materiału. Oferujemy również stebnówki wyposażone w chwytacz rotacyjny lub wahadłowy o powiększonej pojemności oraz owerloki pięcionitkowe Siruba do trudnych materiałów.

Zastosowanie specjalistycznych maszyn sprawia, że praca przy tego typu produkcji jest szybsza i wielu przebiega bez problemów. Maszyny do szycia ciężkiego polecamy wszystkim firmom, które specjalizują się w szyciu okryć wierzchnich i odzieży roboczej.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów