Katalog

Maszyny do ciężkiego szycia

Więcej

Maszyny do szycia ciężkiego

Maszyny do szycia ciężkiego to podstawowe wyposażenie każdej szwalni. Urządzenia umożliwiają tworzenie estetycznych i mocnych ściegów. Dzięki nim można obrabiać nawet najtwardsze tkaniny wykorzystywane do obić tapicerskich i meblowych.

Oferta maszyn do szycia ciężkiego

W zakładach krawieckich i profesjonalnych szwalniach szyje się bardzo różnorodny asortyment. Zależnie od tego, czy podstawowym materiałem jest skóra, materiały tapicerskie czy wełna, konieczne jest wyposażenie zakładu w maszyny do szycia ciężkiego.

Nasza oferta to najwyższej jakości maszyny do szycia ciężkiego, są to:
• maszyny Jack,
• maszyny Brother,
• maszyny Juki,
• maszyny Siruba.

Maszyny do szycia ciężkiego polecamy wszystkim firmom, które specjalizują się w szyciu okryć wierzchnich, odzieży roboczej i obić. Do szycia jeansu czy drelichu nadadzą się również stebnówki z chwytakiem rotacyjnym oraz owerloki przemysłowe Siruba – chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniej maszyny.

Przemysłowe maszyny do szycia ciężkiego – dlaczego my?

Wśród oferowanych produktów znajdą Państwo maszyny do szycia ciężkiego z zaawansowanym technologicznie nipperem. Ten elektromagnetyczny mechanizm to rozszerzona wersja wipera, który zamiast przytrzymywać nitkę, tylko ją odrzucał. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów