Urządzenia prasowalnicze

Urządzenia prasowalnicze

Każdy, kto zajmuje się krawiectwem zawodowo, wie, że tak samo ważne jak szycie jest prasowanie. Jeśli chcemy nadać ubraniom elegancki wygląd, wygładzić szwy jest ono wręcz nieodzowne. Co więcej, specjaliści nie tylko prasują materiał na każdym etapie szycia, ale wręcz od niego zaczynają całą pracę z tkaniną. Pozwala im t...

Urządzenia prasowalnicze

Każdy, kto zajmuje się krawiectwem zawodowo, wie, że tak samo ważne jak szycie jest prasowanie. Jeśli chcemy nadać ubraniom elegancki wygląd, wygładzić szwy jest ono wręcz nieodzowne. Co więcej, specjaliści nie tylko prasują materiał na każdym etapie szycia, ale wręcz od niego zaczynają całą pracę z tkaniną. Pozwala im to dokładnie sprawdzić poziom jej kurczliwości oraz określić wrażliwość na temperaturę.

Szczycimy się tym, że klienci mogą znaleźć u nas wszystko, co jest niezbędne do założenia pracowni krawieckiej. Dlatego w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć urządzeń prasowalniczych. Sprzedajmy wysokiej klasy produkty od zaufanych producentów firm Comel i Battistella. Oferujemy wytwornice parowe i stoły prasowalnicze. Mamy także urządzenia łączące zalety obu tych artykułów w postaci stołów z wytwornicami pary.

Uzupełnieniem naszej oferty w zakresie kompleksowego wyposażenia dla firm krawieckich są urządzenia krojcze.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów