Urządzenia prasowalnicze

Prasowanie – urządzenia prasowalnicze

Każdy, kto zawodowo zajmuje się krawiectwem, wie, że tak samo ważne jak szycie jest prasowanie. Jeśli chcemy nadać ubraniom elegancki wygląd czy wygładzić szwy, jest ono wręcz nieodzowne. Co więcej, specjaliści nie tylko prasują materiał na każdym etapie szycia, ale wręcz od niego zaczynają całą pracę z tkan...

Prasowanie – urządzenia prasowalnicze

Każdy, kto zawodowo zajmuje się krawiectwem, wie, że tak samo ważne jak szycie jest prasowanie. Jeśli chcemy nadać ubraniom elegancki wygląd czy wygładzić szwy, jest ono wręcz nieodzowne. Co więcej, specjaliści nie tylko prasują materiał na każdym etapie szycia, ale wręcz od niego zaczynają całą pracę z tkaniną. Pozwala im to dokładnie sprawdzić poziom jej kurczliwości oraz wrażliwości na temperaturę.

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo nowoczesne urządzenia prasowalnicze, dzięki którym przygotowanie oraz prasowanie końcowe tkanin będzie perfekcyjne wygodne, a efekt wykonanej pracy – perfekcyjny. Proponujemy stół do prasowania Comel z odsysaniem i podgrzewaniem elektrycznym, rozkładane deski do prasowania z metalowymi półeczkami, deski profesjonalne oraz stoły Battistella. Na uwagę zasługuje też prasowalnica i termopodlejarka w kilku wersjach.

Wytwornice pary

Skuteczność pracowania jest uzależniona od stopnia nawilżenia tkaniny. Szczególnie trudne materiały, jak len czy bawełna, wymagają specjalnych warunków do uzyskania idealnej gładkości. W zakładach krawieckich funkcję nawilżania przejmują wytwornice pary. W asortymencie mamy wydajne urządzenia marki Comel przystosowane do podłączenia jednocześnie dwóch żelazek. Proponujemy także wytwornice pary oraz niejeden stół do prasowania z wytwornicą marki Battistella. Uzupełnieniem oferty w zakresie kompleksowego wyposażenia dla firm krawieckich są noże krojcze i inne urządzenia do krojenia tkanin.Sprzedajmy wysokiej klasy produkty od zaufanych producentów, takich jak Comel i Battistella.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów