Urządzenia prasowalnicze

Urządzenia prasowalnicze

Urządzenia prasowalnicze to maszyny przydatne zarówno w małych firmach świadczących usługi krawieckie, jak i w zakładach produkcyjnych oraz szwalniach. Nasza oferta to urządzenia prasowalnicze marek Battistella i Comel – zastosowane w nich mechanizmy pozwalają na precyzyjne doprasowanie nie tylko dużych powierzchniowo tkanin, ale również kołnierzyków i mankietów.

Wytwornice samodzielne lub z żelazkiem

Nasza oferta to profesjonalne urządzenia prasowalnicze w postaci wytwornic pary samodzielnych lub wytwornic z żelazkiem. Produkty wyposażono w kotły ze stali nierdzewnej o pojemności od 1. do 7. litrów. Do zabezpieczenia urządzeń zastosowano najwyższej jakości zawory. Jeżeli w kotle nie będzie wody, zaświeci się dioda. Cena wytwornic wynosi od 925 do 4778 złotych brutto.

Stoły do prasowania tkanin

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno stoły do prasowania typu „deska”, jak i nowoczesne stoły prasowalnicze wyposażone w odsysacz i termostat. Stoły udostępniamy w wersji prostokątnej i zaokrąglonej. Podgrzewana powierzchnia sprawia, że prasowanie tkanin jest szybkie, precyzyjne i łatwe. Nasz asortyment to stoły składane, stoły z wbudowanym żelazkiem oraz stoły prasowalnicze z wytwornicą pary.

Termopodklejarki

W ofercie termpodklejarek znajdą Państwo urządzenia prasowalnicze firmy Comel – są to wysokiej jakości klejarki płytowe i pneumatyczne. Produkty znajdują zastosowanie w podklejaniu odzieży niewiększej niż rozmiar płyty. Regulacji podlega czas i temperatura podklejenia. Specjalna osłona zabezpiecza przed niepożądanym zamknięciem klapy.

Robiąc zakupy u nas zyskują Państwo:

• bezpłatną gwarancję,
• możliwość zwrotu towaru,
• szybką wysyłkę,
• niskie ceny.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów