Urządzenia prasowalnicze

Więcej

Urządzenia prasowalnicze

Wszyscy wiemy jak ważny jest nienaganny wygląd, a dotyczy to nie tylko sytuacji formalnych, np. pracy zawodowej, lecz również prywatnych. Podstawę dobrej prezentacji garderoby stanowi nie tylko jej właściwy dobór w zależności od okazji, ale także to jak się o nią zadba. W głównej mierze, oprócz czystości, fundamentale znaczenie ma fakt jak odzież została wyprasowana.

Urządzenia prasowalnicze odgrywają więc bardzo istotną rolę. Aby ubrania dobrze wyglądały oraz układały się prawidłowo, istotne jest nie tylko to z jakiego materiału zostały zrobione. Do jego wygładzenia niezbędne są bowiem urządzenia, które z jednej strony wytwarzają wysoką temperaturę, a z drugiej są dla materiału bezpieczne. Warto pamiętać, że dobra prezentacja to zarówno brak wgnieceń, jak i prawidłowo wyprasowane kołnierzyki czy mankiety.

W trosce o wysoki standard prasowania oferujemy wysokiej jakości urządzenia przeznaczone do tego celu.

Jak wybrać odpowiedni stół prasowalniczy?

Stoły prasowalnicze stanowią jeden z ważniejszych elementów nie tylko w pralniach, ale także w firmach gdzie niezbędna jest dbałość o dobry wygląd materiałów, np. w szwalniach.

Wiemy dlatego jak ważny jest dobór odpowiedniego modelu stołu, stanowiącego podstawowe urządzenie, na którym nasi klienci będą działać. Nasza oferta obejmuje uniwersalne stoły, które posłużą klientom prywatnym, a także stoły specjalistyczne. Oferowane przez nas stoły zapewniają stabilność kształtu tkaninom, a także umożliwiają prasowanie szerokich materiałów. Prawidłowo dobrany stół powinien ułatwiać prasowanie materiałów. Problematyczne elementy odzieży, jak np. rękawy koszul, korpusy i barki marynarek, czy nogawki spodni dzięki wybraniu odpowiedniego modelu powinny być możliwie łatwe w wyprasowaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami. Możemy zaoferować stoły prasowalnicze z wytwornicą pary lub bez niej. Wśród wybranych modeli będą się one różnić wielkością, budową, akcesoriami czy przeznaczeniem. Chcąc zapewnić naszym klientom najwyższy komfort pracy, pomożemy dobrać uniwersalny bądź specjalistyczny stół, który w najlepszym stopniu zaspokoi ich wymagania.

Urządzenia prasowalnicze w praktyce

Urządzenia prasowalnicze to maszyny przydatne zarówno w małych firmach świadczących usługi krawieckie, jak i w zakładach produkcyjnych oraz szwalniach. Nasza oferta to urządzenia prasowalnicze marek Battistella i Comel – zastosowane w nich mechanizmy pozwalają na precyzyjne doprasowanie nie tylko dużych powierzchniowo tkanin, ale również kołnierzyków i mankietów.

Wytwornice samodzielne lub z żelazkiem

Nasza oferta to profesjonalne urządzenia prasowalnicze w postaci wytwornic pary samodzielnych lub wytwornic z żelazkiem. Produkty wyposażono w kotły ze stali nierdzewnej o pojemności od 1. do 7. litrów. Do zabezpieczenia urządzeń zastosowano najwyższej jakości zawory. Jeżeli w kotle nie będzie wody, zaświeci się dioda. Cena wytwornic wynosi od 925 do 4778 złotych brutto.

Stoły do prasowania tkanin

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno stoły do prasowania typu „deska”, jak i nowoczesne stoły prasowalnicze wyposażone w odsysacz i termostat. Stoły udostępniamy w wersji prostokątnej i zaokrąglonej. Podgrzewana powierzchnia sprawia, że prasowanie tkanin jest szybkie, precyzyjne i łatwe. Nasz asortyment to stoły składane, stoły z wbudowanym żelazkiem oraz stoły prasowalnicze z wytwornicą pary.

Termopodklejarki

W ofercie termpodklejarek znajdą Państwo urządzenia prasowalnicze firmy Comel – są to wysokiej jakości klejarki płytowe i pneumatyczne. Produkty znajdują zastosowanie w podklejaniu odzieży niewiększej niż rozmiar płyty. Regulacji podlega czas i temperatura podklejenia. Specjalna osłona zabezpiecza przed niepożądanym zamknięciem klapy.

Robiąc zakupy u nas zyskują Państwo:

  • bezpłatną gwarancję,
  • możliwość zwrotu towaru,
  • szybką wysyłkę,
  • niskie ceny.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów