Katalog

Wytwornica pary

Więcej

Wytwornice pary

Dzięki wytwornicom pary tkaniny są idealnie gładkie, a proces prasowania krótki i przyjemny. Ich największe atuty to kompaktowe wymiary i duża wydajność pracy. Do wytwornic pary nie trzeba dolewać wody, nie trzeba regulować ciśnienia – zastosowanie urządzenia pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu i środków.

Efektywne prasowanie tkanin i gotowych produktów w zakładzie krawieckim wymaga przede wszystkim dobrego nawilżenia materiału. Tradycyjne żelazka z małym zbiornikiem nie mogą sprostać skali wykonywanej pracy. Woda w pojemniku wystarcza jedynie na kilkanaście minut prasowania, a jej uzupełnianie dodatkowo angażuje pracownika. W warunkach produkcji masowej i w profesjonalnych warsztatach krawieckich idealnym rozwiązaniem są wytwornice pary i przemysłowe żelazka.

Wytwornice pary, czyli niezbędne wyposażenie szwalni i innych zakładów

Profesjonalne wytwornice pary wykorzystywane są głównie w szwalniach i zakładach krawieckich. Pognieciony materiał znacznie obniża walory estetyczne gotowego produktu, ale także niekorzystnie wpływa na komfort jego obróbki. Zagniecenia na tkaninie uniemożliwiają jej precyzyjne zmierzenie, cięcie czy prowadzenie na niej szwów. Oferowane przez nas modele wytwornic pary umożliwiają efektywne i łatwe prasowanie różnego typu materiałów o dowolnych wymiarach.

Na zakup wytwornic pary decydują się również innego rodzaju zakłady. Z takich rozwiązań korzystają m.in. pralnie, sklepy odzieżowe czy sklepy z sukniami ślubnymi. Ich zastosowanie jest więc niezwykle wszechstronne. Oferujemy optymalne rozwiązania, odpowiadające na różnorodne potrzeby naszych klientów.

Wytwornice pary w ofercie Sintex

Klientom oferujemy samodzielnie stojące kotły oraz wysokiej jakości wytwornice parowe z żelazkiem. Podstawowe funkcje urządzeń to regulacja poziomu ciśnienia i szybkie nagrzewanie wody. Wśród oferowanych produktów znajdą Państwo wytwornice pary marek Comel i Battistella. Małym firmom polecamy wytwornice pary z objętością kotła od 1 do 3 litrów – produkty są kompaktowe i wygodne w obsłudze. Można obsługiwać je w połączeniu ze stołem prasowalniczym lub zwykłą deską. Szwalniom i zakładom produkcyjnym polecamy duże kotły Comel.

Cena wytwornic pary waha się od 924 do 4788 złotych brutto.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów