Katalog

Wytwornica pary

Więcej

Wytwornice pary

Dzięki wytwornicom pary tkaniny są idealnie gładkie, a proces prasowania krótki i przyjemny. Ich największe atuty to kompaktowe wymiary i duża wydajność pracy. Do wytwornic pary nie trzeba dolewać wody, nie trzeba regulować ciśnienia – zastosowanie urządzenia pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu i środków.

Efektywne prasowanie tkanin i gotowych produktów w zakładzie krawieckim wymaga przede wszystkim dobrego nawilżenia materiału. Tradycyjne żelazka z małym zbiornikiem nie mogą sprostać skali wykonywanej pracy. Woda w pojemniku wystarcza jedynie na kilkanaście minut prasowania, a jej uzupełnianie dodatkowo angażuje pracownika. W warunkach produkcji masowej i w profesjonalnych warsztatach krawieckich idealnym rozwiązaniem są wytwornice pary i przemysłowe żelazka.

Wytwornice pary w ofercie Sintex

Klientom oferujemy samodzielnie stojące kotły oraz wysokiej jakości wytwornice parowe z żelazkiem. Podstawowe funkcje urządzeń to regulacja poziomu ciśnienia i szybkie nagrzewanie wody. Wśród oferowanych produktów znajdą Państwo wytwornice pary marek Comel i Battistella. Małym firmom polecamy wytwornice pary z objętością kotła od 1 do 3 litrów – produkty są kompaktowe i wygodne w obsłudze. Można obsługiwać je w połączeniu ze stołem prasowalniczym lub zwykłą deską. Szwalniom i zakładom produkcyjnym polecamy duże kotły Comel.

Cena wytwornic pary waha się od 924 do 4788 złotych brutto.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów