Maszyny przemysłowe

Przemysłowe maszyny do szycia

Szycie na skalę przemysłową wymaga od krawcowej nie tylko szybkiego tempa pracy, ale też dokładności i sprawności. Maszyny domowe nie są w stanie sprostać zadaniom, z jakimi mierzy się profesjonalista. Znacznie grubsze tkaniny, wielowarstwowe szwy i odszycia nie mogą być przeszkodą, dlatego przemysłowa maszyna do sz...

Przemysłowe maszyny do szycia

Szycie na skalę przemysłową wymaga od krawcowej nie tylko szybkiego tempa pracy, ale też dokładności i sprawności. Maszyny domowe nie są w stanie sprostać zadaniom, z jakimi mierzy się profesjonalista. Znacznie grubsze tkaniny, wielowarstwowe szwy i odszycia nie mogą być przeszkodą, dlatego przemysłowa maszyna do szycia Juki jest nie tylko solidniejsza, szybsza i bardziej wydajna, ale również wyspecjalizowana. W zakładzie krawieckim lub szwalni rzadko spotykane są modele wieloczynnościowe. Częściej pojawia się w nich maszyna do szycia ciężkiego, profesjonalny owerlok, stebnówka z automatyką czy nowoczesna, sterowana komputerowo hafciarka.

Owerloki, renderki i inne maszyny specjalistyczne

W asortymencie mamy wszystko, co niezbędne do urządzenia pracowni krawieckiej lub szwalni. Obok profesjonalnych przemysłowych maszyn do szycia renomowanych producentów oferujemy zestaw urządzeń, które stanowią niezbędne wyposażenie w każdej firmie z branży krawieckiej. Oferujemy dziurkarki, guzikarki Brother, owerloki Jack, renderki oraz ryglówki. Mamy maszyny do szycia Juki przeznaczone do pracy z materiałami ciężkimi, a także specjalne urządzenia firmy Kansai Special do wykonywania nietypowych szwów. Klienci znajdą u nas także maszyny łańcuszkowe marki Siruba, które idealnie sprawdzają się do tworzenia długich szwów elastycznych, oraz maszyny do szycia skóry. Wszystkie modele z naszego asortymentu objęte są gwarancją producenta. Polecamy też igły do maszyny, nożyczki krawieckie i inne akcesoria do szycia.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 108 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 108 elementów