Maszyny przemysłowe

Przemysłowe maszyny do szycia

W naszym asortymencie mamy wszystko, co niezbędne do urządzenia pracowni krawieckiej lub szwalni. Obok profesjonalnych przemysłowych maszyn do szycia renomowanych producentów mamy zestaw urządzeń, które stanowią niezbędne wyposażenie w każdej profesjonalnej firmie z branży krawieckiej. Oferujemy, dziurkarki, guzikar...

Przemysłowe maszyny do szycia

W naszym asortymencie mamy wszystko, co niezbędne do urządzenia pracowni krawieckiej lub szwalni. Obok profesjonalnych przemysłowych maszyn do szycia renomowanych producentów mamy zestaw urządzeń, które stanowią niezbędne wyposażenie w każdej profesjonalnej firmie z branży krawieckiej. Oferujemy, dziurkarki, guzikarki, owerloki, renderki oraz ryglówki. Mamy maszyny do szycia Juki dedykowane do pracy z materiałami ciężki, a także specjalne urządzenia firmy Kansai Special do wykonywania nietypowych szwów. Klienci znajdą u nas także maszyny łańcuszkowe, które idealnie sprawdzają się do tworzenia długich szwów elastycznych oraz maszyny do szycia skóry.

Posiadamy również propozycje dla osób, które prowadzą warsztat domowy lub hobbistycznie zajmują się szyciem, w postaci domowych maszyn do szycia.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 113 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 113 elementów