Stopki do maszyn przemysłowych

Więcej

Stopki do maszyn przemysłowych

Nasz asortyment to stopki do maszyn przemysłowych niezbędne w każdym zakładzie szwalniczym. Wśród oferowanych produktów znajdują się stopki przemysłowe, a także duży wybór półstopek i uchwytów. Produkty zróżnicowano ze względu na budowę i zastosowanie. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

Rodzaje stopek do maszyn przemysłowych

W podstawowym wyposażeniu przemysłowych maszyn do szycia zazwyczaj znajdują się trzy rodzaje stopek: półstopka, stopka uniwersalna oraz specjalistyczna stopka do zamków. Taki zestaw pozwala nam na wykonywanie ściegów prostych (inaczej mówiąc stebnowych), a także na wszywanie zamków zwykłych i krytych. Oprócz tego wyróżniamy szeroki wachlarz stopek dodatkowych. Wśród nich znajdą Państwo stopki do obszywania zamków, stopki do stebnówek przemysłowych, stopki do owerloków i inne. Stopkę do maszyn przemysłowych należy dobierać na podstawie oczekiwanych rezultatów szycia oraz parametrów stosowanej maszyny.

Stopki do maszyn przemysłowych w ofercie sklepu Sintex

W naszej ofercie znajdą Państwo stopki do maszyn przemysłowych w wielu praktycznych odsłonach. Dysponujemy stopkami kompatybilnymi zarówno z chwytaczem wahadłowym, jak i rotacyjnym. Ponadto prezentujemy szeroki wachlarz stopek z mocowaniem szybkim (MATIC) oraz klasycznym. Stopki dostępne w naszej ofercie są stabilne, odporne na uderzenia igły i bardzo tanie. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 77 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 77 elementów