Katalog

Producent
Nóż pionowy

Więcej

Noże krojcze pionowe

Noże krojcze pionowe to urządzenia przeznaczone do wycinania elementów ubrań z lagowanych tkanin. Różnica pomiędzy tym typem narzędzi a nożami tarczowymi sprowadza się do sposobu ich używania. Noże pionowe są bowiem na stałe mocowane do blatu stołu krojczego, a wycięcie elementów za ich pomocą wymaga obracania pliku tkanin. Zaletą tego typu narzędzi jest większy komfort pracy. Nie wymagają podnoszenia i przemieszczania w powietrzu, co oznacza, że praca za ich pomocą nie wpływa negatywnie na fizyczne zmęczenie pracownika.

Pionowe noże krojcze nie są przystosowane do cięcia grubych warstw tkanin, dlatego zaleca się ich stosowanie w produkcji niskonakładowej. Maksymalna grubość, z jaką radzą sobie te urządzenia, to około 15-16 cm. Ich atutem jest wyposażenie w automatyczny system ostrzenia i smarowania. Gwarantuje on wysoką sprawność narzędzi nawet przy ich intensywnej eksploatacji.

Oferujemy pionowe noże krojcze Dayang przeznaczone zarówno do lekkich, jak i do ciężkich tkanin. Do cięcia tkanin polecamy również profesjonalne nożyczki krawieckie. W asortymencie mamy też noże krojcze taśmowe i tarczowe.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów