Katalog

Producent
Stół prasowalniczy

Stoły prasowalnicze

Stoły prasowalnicze to podstawowe wyposażenie każdej pracowni krawieckiej, zakładu produkcyjnego czy pralni. Odpowiedni wybór stołu prasowalniczego rzutuje na jakość i szybkość świadczonych usług. Nasza oferta to duży wybór stołów prasowalniczych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.

Zastosowanie stołów prasowalniczych

Prasowanie w zakładach krawieckich i przemysłowych jest jedną z czynności, które składają się na skomplikowany proces wytwarzania odzieży. Jej celem jest nie tylko nadanie produktowi estetycznego wyglądu, ale również usprawnienie procesu szycia i modelowania stroju. W profesjonalnych zakładach krawieckich od prasowania zaczyna się pracę przy nowym produkcie. Gładka tkanina jest, bowiem bardziej podatna na wycinanie elementów, a odwzorowanie powstających części przebiega ze znacznie większą dokładnością. Prasowanie ma również znacznie przy wygładzaniu szwów, wklejaniu usztywniaczy, formowaniu patek i pasków. Tak częste wykonywanie tej czynności wymaga stworzenia odpowiedniego stanowiska pracy - jego nieodzownym elementem jest stół prasowalniczy. Konstrukcja tego elementu wyposażenia każdej pracowni krawieckiej pozwala na wygodne prasowanie wszystkich elementem ubioru.

Sprzedaż stołów prasowalniczych

Nasza oferta to stoły prasowalnicze marek Comel i Battistella – wśród oferowanych produktów znajdą państwo stoły prasowalnicze podstawowe, jak i stoły wyposażone w szeroki wachlarz dodatkowych funkcji. Oprócz stołów prasowalniczych klasycznych oferujemy stoły prasowalnicze z wytwornicą pary. Na każdy stół zakupiony w naszym sklepie otrzymają Państwo darmową gwarancję.

Nasza oferta obejmuje:

• stoły prasowalnicze zwykłe,
• stoły prasowalnicze składane,
• stoły prasowalnicze na kółkach,
• stoły z wbudowanym odsysaczem,
• stoły z podgrzewaniem elektrycznym,
• stoły z podstawką na żelazko.

Cena produktów wynosi od 482 do 2896 złotych brutto. Zamówiony towary wysyłamy w ciągu kilku dni roboczych. Zapraszamy!

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów