Klejarki

Klejarki

Klejarki

Klejarki prezentujemy w wersji płytowej i pneumatycznej. Ich zastosowanie pozwala na łatwe i szybkie nanoszenie aplikacji czy podklejanie tkanin w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach. Produkty sprawdzą się głównie w szwalniach. Dla urozmaicenia wzorów nanoszonych na odzież polecamy Państwu także programy do hafciarek umożliwiające projektowanie własnych deseni.

Do czego stosuje się termopodklejarki?

Termopodklejarki to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia każdej prężnie działającej i rozwijającej się szwalni. Tego typu urządzenia wykorzystuje się m.in. do nanoszenia na materiał różnego typu aplikacji czy nadruków. Przyczepiają się one do tkaniny dzięki wysokiej temperaturze oraz sile nacisku. Maszyny mogą być także wykorzystywane do podklejania materiału. Stosowanie klejarki do tego typu zadań zwiększa wydajność produkcji oraz trwałość klejeń.

Oferujemy termopodklejarki pneumatyczne o różnej wielkości płyt. Maszyny wyposażone są w odpowiedni system zabezpieczeń zapobiegający niekontrolowanemu zamknięci płyty.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów