Urządzenia krojcze

Więcej

Plotery tnące Brother

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór urządzeń do rozkrajania materiału, ale też tektury oraz folii. Plotery tnące marki Brother to gwarancja najwyższej jakości. Doświadczenie producenta przekłada się nie tylko na wysoką precyzję działania, ale też imponują żywotność samych urządzeń. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że sięgając po plotery do cięcia marki Brother, dobrze inwestują Państwo środki. Wielką zaletą plotera tnącego Brother jest fakt, że to maszyna wybitnie intuicyjna i łatwa w obsłudze. Warto również dodać, że dzięki szczególnej precyzji cięcia i poziomowi ostrości noży nie strzępi materiału, a pocięte tworzywo z łatwością odkleja się od maty.

Co szczególnie ważne, oferowane urządzenia nie tylko tną tekstylia oraz inne tworzywa, ale doskonale sprawdzają się również podczas innych precyzyjnych operacji. Ploter tnący Brother nada się zatem do takich działań, jak:

    • embossing, czyli tłoczenie,
    • foiling, czyli złocenie,
    • wykonywanie naklejek,
    • wykonywanie pieczątek,
    • zdobienie dżetami.

Jedyne, co należy zrobić, to wyposażyć urządzenie w dodatkowe akcesoria. Jeśli więc poszukują Państwo wyjątkowo precyzyjnych maszyn do cięcia, służymy pomocą. Zapewniamy też szerokie i rzeczowe doradztwo w kwestii wyboru najlepszych rozwiązań. Zachęcamy do kontaktu oraz do zapoznania się ze szczegółowym katalogiem maszyn, jakie znajdą Państwo w naszej ofercie. Pozostajemy otwarci na pytania.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów