Urządzenia krojcze

Więcej

Urządzenia krojcze

W naszym asortymencie najdą Państwo wszystkie maszyny niezbędne do pełnego wyposażenia szwalni. Wśród nich znajdują się również różnego typu urządzenia krojcze. Oferujemy produkty renomowanych i sprawdzonych marek, które funkcjonują na rynku już od kilkudziesięciu lat. Asortyment zawiera zarówno narzędzia wykorzystujące noże pionowe, jak i tarczowe. Mogą Państwo wybierać spośród różnego rodzaju modeli przeznaczonych do tkanin lekkich, średnich i ciężkich. Urządzenia działają efektywnie, a ich obsługa jest łatwa i komfortowa.

Zachęcamy również do sprawdzenia oferty naszych odkrawaczy, które znajdują zastosowanie m.in. w hurtowniach tkanin czy szwalniach.

Noże krojcze i urządzenia taśmowe

Oferujemy szeroki wybór noży krojczych przeznaczonych do różnego rodzaju zastosowań. W naszym asortymencie znajdują się zarówno klasyczne narzędzia, jak i urządzenia taśmowe. Uniwersalne noże pionowe lub tarczowe świetnie sprawdzają się do cięcia każdego rodzaju tkanin. Są lekkie i wygodne w obsłudze. Nasi Klienci mogą także skorzystać z opcji zakupu noży akumulatorowych, które sprawdzają się w miejscach bez stałego dostępu do sieci.

Dysponujemy także nowoczesnymi nożami taśmowymi, które cechują się znacznie większą prędkością i precyzją krojenia niż noże tradycyjne. Tego rodzaju narzędzia świetnie sprawdzają się w przypadku grubych, ciężkich materiałów. Noże taśmowe posiadają stosowne zabezpieczenia uniemożliwiające ich przypadkowe uruchomienie. Działają płynnie i niezwykle precyzyjnie, dzięki czemu cieszą się dużą popularnością wśród naszych Klientów.

Serdecznie zachęcamy do zakupów w naszym sklepie! Dysponujemy bogatym asortymentem, dzięki któremu kompleksowo wyposażą Państwo swój zakład. Zapraszamy do kontaktu!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów