Katalog

Stebnówki 1-igłowe

Stebnówki 1-igłowe

Stebnówki 1-igłowe to najpopularniejsze i zarazem najbardziej podstawowe maszyny do szycia, które wykorzystuje się w warsztatach krawieckich i szwalniach. Ich zadaniem jest wykonywanie prostych ściegów, które pozwalają na łączenie elementów odzieży czy ich podszywanie. Zależnie od modelu i producenta modele z tej kolekcji są p...

Stebnówki 1-igłowe

Stebnówki 1-igłowe to najpopularniejsze i zarazem najbardziej podstawowe maszyny do szycia, które wykorzystuje się w warsztatach krawieckich i szwalniach. Ich zadaniem jest wykonywanie prostych ściegów, które pozwalają na łączenie elementów odzieży czy ich podszywanie. Zależnie od modelu i producenta modele z tej kolekcji są przeznaczone do szycia lekkich lub średniej grubości tkanin. Polecamy również maszyny do ciężkiego szycia ściegiem prostym.

W asortymencie naszego sklepu mamy stebnówki 1-igłowe takich marek jak: Brother, Jack, Japsew i Siruba. W ofercie znalazła się również maszyna do szycia Juki DDL. Jest wyposażona w energooszczędny silnik servo oraz skrzynkę kontrolną, która odpowiada za automatyzację różnych funkcji maszyny.  Każda stebnówka z naszej kolekcji wyróżnia się wysoką wydajnością, dzięki czemu doskonale zdaje egzamin w warunkach przemysłowych. Za sprawność maszyn odpowiada centralne smarowanie.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów