Katalog

Stebnówki 1-igłowe

Więcej

Stebnówki jednoigłowe

Stebnówki jednoigłowe to stały element naszej oferty. Klientom oferujemy wysokiej klasy urządzenia ze znakomitymi parametrami pracy i doskonałym, ponadczasowym wyglądem. Nasze produkty sprawdzą się w środowisku artystycznym i przemysłowym. Szczegóły oferty dostępne poniżej.

Zastosowanie stebnówek jednoigłowych

Stebnówki jednoigłowe to najpopularniejsze i zarazem najbardziej podstawowe maszyny do szycia, które najczęściej wykorzystuje się w warsztatach krawieckich i szwalniach. Ich zadaniem jest wykonywanie prostych ściegów, które pozwalają na łączenie elementów odzieży czy ich podszywanie. Zależnie od modelu i producenta modele z tej kolekcji są przeznaczone do szycia lekkich lub średniej grubości tkanin. Oprócz stebnówek klasycznych oferujemy wysokiej jakości stebnówki dwuigłowe – idealne do szycia odzieży ratowniczej i sportowej.

Stebnówki jednoigłowe w ofercie sklepu Sintex

W asortymencie naszego sklepu mamy stebnówki jednoigłowe marek takich jak: Brother, Jack, Japsew i Siruba.  Każda stebnówka z naszej kolekcji wyróżnia się wysoką wydajnością, dzięki czemu doskonale zdaje egzamin w warunkach przemysłowych. Za sprawność maszyn odpowiada centralne smarowanie. Na każde urządzenie zakupione w naszym sklepie otrzymają Państwo bezpłatną gwarancję. Istnieje możliwość odbioru stebnówek w Poznaniu.
Zapraszamy.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 60 elementów