Katalog

Akcesoria

Stopki do maszyn i inne akcesoria krawieckie

Do atrybutów krawca z pewnością zaliczają się nożyczki krawieckie, a do szycia na maszynach – stopki do maszyn przemysłowych i domowych oraz igły do maszyny. Trudno przecież wyobrazić sobie szycie bez igieł czy nożyc krawieckich. Dlatego te i inne produkty znajdziecie Państwo w kompleksowej ofercie na...

Stopki do maszyn i inne akcesoria krawieckie

Do atrybutów krawca z pewnością zaliczają się nożyczki krawieckie, a do szycia na maszynach – stopki do maszyn przemysłowych i domowych oraz igły do maszyny. Trudno przecież wyobrazić sobie szycie bez igieł czy nożyc krawieckich. Dlatego te i inne produkty znajdziecie Państwo w kompleksowej ofercie naszego sklepu internetowego z maszynami do szycia.

Paski do maszyn i lampki

W asortymencie nie zabrakło zarówno produktów pomocniczych do szycia maszynowego, jak i drobnych akcesoriów, które są niezbędne do mierzenia, krojenia czy wykonywania form. W tej kategorii znajdą coś dla siebie osoby, które zajmują się szyciem dla własnej przyjemności, jak również przedsiębiorcy prowadzący szwalnie. Klienci mogą zaopatrzyć się u nas w takie elementy jak: ostrza tarczowe, pasek do maszyny i kamienie ostrzące, kredy krawieckie i stopki do maszyn. Nie zapomnieliśmy również o produktach, które zapewnią odpowiedni komfort pracy, w tym o funkcjonalnym oświetleniu. W ofercie znalazła się specjalna lampa do maszyny szwalniczej oraz kolekcja wygodnych i wytrzymałych krzeseł. W sprzedaży mamy także silniki do maszyn oraz oleje wazelinowe do ich konserwacji. W szczególnie bogatym wyborze polecamy nożyczki krawieckie, dostępne w wielu rozmiarach, kształtach i o specjalnym przeznaczeniu.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów