Katalog

Stół prasowalniczy z wytwornicą pary

Stół prasowalniczy z wytwornicą pary

Prasowanie elementów odzieży i gotowych produktów w zakładach krawieckich czy szwalniach wymaga dobrej organizacji pracy i stworzenia komfortowego stanowiska. Prasowanie zajmuje znaczną część czasu w procesie tworzenia gotowego wyrobu. Aby go zaoszczędzić i podnieść komfort pracy, warto wyposażyć zakład w spe...

Stół prasowalniczy z wytwornicą pary

Prasowanie elementów odzieży i gotowych produktów w zakładach krawieckich czy szwalniach wymaga dobrej organizacji pracy i stworzenia komfortowego stanowiska. Prasowanie zajmuje znaczną część czasu w procesie tworzenia gotowego wyrobu. Aby go zaoszczędzić i podnieść komfort pracy, warto wyposażyć zakład w specjalny stół prasowalniczy z wytwornicą pary. Tego typu konstrukcja stanowi połączenie klasycznego stołu ze wszystkimi jego elementami oraz urządzenia, które generuje parę. Jest ona niezbędna do rozprasowywania trudnych tkanin, a także pozwala na szybsze i efektywniejsze prasowanie. Stół prasowalniczy z wytwornicą pary zajmuje mniej miejsca niż dwa oddzielnie komponenty, dlatego doskonale sprawdza się w mniejszych pomieszczeniach.

W ofercie mamy stanowiska Battistella wyposażone w system odsysania pary oraz żelazko. Wbudowane wytwornice pary mają regulatory, które umożliwiają sterowanie ilością emitowanej wilgoci. Polecamy też stoły prasowalnicze z wytwornicami pary marki Comel.

Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów