Katalog

Stół prasowalniczy z wytwornicą pary

Więcej

Stoły prasowalnicze z wytwornicą pary

Stoły prasowalnicze z wytwornicą pary pozwalają na lepszą organizację pracy zarówno w pracowniach krawieckich, jak i w szwalniach czy halach. Konstrukcja stołu to połączenie stołu do prasowania i wysokiej jakości wytwornicy parowej. Zastosowanie urządzeń pozwala na szybkie rozprasowania nawet najbardziej wymagających tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo stoły prasowalnicze z wytwornicą i żelazkiem.

Stoły prasowalnicze z wytwornicą i żelazkiem

Tego typu konstrukcja stanowi połączenie klasycznego stołu ze wszystkimi jego elementami oraz urządzenia, które prasuje i generuje parę. Jest ona niezbędna do rozprasowywania trudnych tkanin, a także pozwala na szybsze i efektywniejsze prasowanie. Stół prasowalniczy z wytwornicą i żelazkiem zajmuje mniej miejsca niż dwa oddzielnie komponenty, dlatego doskonale sprawdza się w mniejszych pomieszczeniach. Wbudowane wytwornice pary mają regulatory, które umożliwiają sterowanie ilością emitowanej wilgoci.

Stoły prasowalnicze z wytwornicą – dlaczego my?

W naszej ofercie znajdą Państwo stoły prasowalnicze z wytwornicą pary wyposażone w system podgrzewania powierzchni stołu. Do urządzeń wbudowano wydajny odsysacz oraz pomocny w regulacji temperatury termostat. Do każdego zamówienia dołączamy podkładkę silikonową pod żelazko, elektrozawór do regulacji pary oraz drążki podtrzymujące przewody. Wśród oferowanych produktów znajdą Państwo stoły prasowalnicze marek Comel i Battistella.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów