Katalog

Nożyczki

Więcej

Nożyczki krawieckie

Nożyczki krawieckie są uniwersalnymi narzędziami, bez których trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie jakiegokolwiek zakładu, szwalni czy szycie w domu. Są niezbędne do dzielenia pasmanterii, obcinania nitek i wykonywania wielu innych tego typu czynności.

Nożyczki krawieckie dla początkujących

Niskiej jakości urządzenia czy akcesoria mogą skutecznie zniechęcić początkujących krawców do dalszej nauki. Warto więc wybrać je z namysłem i nie poddawać się na starcie. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór nożyczek krawieckich dla początkujących. Cechuje je wysoka jakość, ale także przystępna cena. Należy pamiętać, aby nożyczek do tkanin nigdy nie używać do cięcia innego typu materiałów – prowadzi to do szybkiego tępienia się ostrzy. By utrzymać nożyczki w dobrym stanie, warto także od razu zaopatrzyć się również w ostrzałkę do nożyczek.

Profesjonalne nożyczki krawieckie

Oferujemy także rozbudowaną ofertę artykułów profesjonalnych. Właściciele szwalni i krawcy chętnie uzupełniają wyposażenie swojego zakładu o nożyczki krawieckie Fiskars. Produkty tej skandynawskiej marski cieszą się dużym powodzeniem ze względu na wysoką jakość i precyzję ich wykonania oraz wygodę użytkowania. Osobom, które dużo czasu spędzają przy maszynie, polecamy nożyczki krawieckie z profilowaną rączką, która zapobiega odciskom i lepiej leży w dłoni.

Oferta nożyczek krawieckich

Wiemy, że w pracowni krawieckiej najważniejszą rolę odgrywają dobrze dobrane nożyczki. Właśnie dlatego naszą ofertę stworzyliśmy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.
Klientom oferujemy następujące rodzaje nożyczek krawieckich:

• nożyczki dla leworęcznych,
• nożyczki z gładkim ostrzem,
• nożyczki z mikroząbkami,
• nożyczki typu zygzak,,
• nożyczki do cięć precyzyjnych,
• nożyczki do grubych tkanin.

Wszystkie modele z naszej kolekcji są wykonane ze stali nierdzewnej i chromowane. Dzięki temu są odporne na korozję i długo zachowują ostrość. Po jej utracie zalecamy wykorzystanie ostrzy i pasków ostrzących dostępnych w ofercie części.

Sprzedaż nożyczek krawieckich – dlaczego my?

Dewiza naszej firmy to wysokiej jakości produkty i empatyczne podejście do Klientów. Pozwala nam to lepiej rozumieć ich oczekiwania i potrzeby. Nasza oferta to szeroki wachlarz produktów zapewniających stuprocentową satysfakcję i długotrwałe użytkowanie urządzeń. Gwarantujemy ekspresową wysyłkę i niskie ceny.
Zapraszamy!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów