Katalog

Producent
Silniki

Więcej

Silniki do maszyn do szycia

Silniki do maszyn do szycia to jedna ze specjalizacji naszego sklepu. Klientom oferujemy wysokiej jakości silniki kompatybilne z większością urządzeń – najważniejsze z nich to maszyny domowe, a także renderki czy owerloki.

Nowoczesny silnik do maszyny do szycia

Zdajemy sobie sprawę, że proponowane przez nas produkty powinny jak najlepiej odpowiadać na obecne problemy naszych Klientów – właścicieli szwalni, pracowni krawieckich i innych. Z tego powodu w naszej ofercie znajdą Państwo także nowoczesne, energooszczędne silniki do maszyn do szycia. Nadają się one do większości urządzeń. Ich niewątpliwą zaletą jest mniejsze zużycie energii niż w przypadku silników tradycyjnych, co przekłada się na mniejsze koszty oraz większe poszanowanie środowiska naturalnego. Warto także podkreślić, że tego nowoczesne silniki do maszyn szwalniczych pracują ciszej niż standardowe modele. Przekłada się to na zwiększenie komfortu pracy przy maszynie. W zestawie z silnikiem oferujemy również programator, wyświetlacz, włącznik, cięgno, osłonę paska i koło zapasowe.

Sprawny silnik to podstawa

Silnik to podstawowy element układu napędowego każdej maszyny do szycia. Jego moc jest uzależniona od tego, do jakich celów przeznaczone jest urządzenie. Przykładowo mechaniczne maszyny do szycia nie wymagają bardzo wydajnego napędu, bo doskonale radzą sobie z bawełną czy wiskozą. Wydajny silnik do maszyny jest niezbędny, jeśli urządzenie wykorzystuje się do szycia kożuchów, płaszczy wełnianych czy tkanin obiciowych. Silniki do maszyn to urządzenia elektryczne, które z wielu powodów mogą ulegać awariom. Jednym z nich jest np. przeciążenie, które powoduje spalenie uzwojenia. Aby droga maszyna mogła być nadal wykorzystywana, konieczna jest wymiana układu napędowego. Silniki do maszyn szwalniczych mogą też stanowić formę awaryjnego wyposażenia zakładu. Są wykorzystywane, gdy właściwy silnik wymaga remontu lub naprawy.

Silniki krawieckie w ofercie sklepu Sintex

Nasz sklep oferuje silniki do maszyn domowych TUR, montowane na zewnątrz i wyróżniające się prędkością obrotową 4500 ściegów/min. Mamy również szybkoobrotowe silniki sprzęgłowe do takich maszyn jak stebnówki, owerloki czy renderki. Produkty cechuje najwyższa jakość i niska cena. Jeżeli zainteresowała Państwa ta oferta, zapraszamy do poznania naszych produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów