Katalog

Producent
Silniki

Więcej

Silniki do maszyn do szycia

Silniki do maszyn do szycia to jedna ze specjalizacji naszego sklepu. Klientom oferujemy wysokiej jakości silniki kompatybilne z większością urządzeń – najważniejsze z nich to maszyny domowe, a także renderki czy owerloki.

Sprawny silnik to podstawa

Silnik to podstawowy element układu napędowego każdej maszyny do szycia. Jego moc jest uzależniona od tego, do jakich celów przeznaczone jest urządzenie. Przykładowo mechaniczne maszyny do szycia nie wymagają bardzo wydajnego napędu, bo doskonale radzą sobie z bawełną czy wiskozą. Wydajny silnik do maszyny jest niezbędny, jeśli urządzenie wykorzystuje się do szycia kożuchów, płaszczy wełnianych czy tkanin obiciowych. Silniki do maszyn to urządzenia elektryczne, które z wielu powodów mogą ulegać awariom. Jednym z nich jest np. przeciążenie, które powoduje spalenie uzwojenia. Aby droga maszyna mogła być nadal wykorzystywana, konieczna jest wymiana układu napędowego. Silniki do maszyn szwalniczych mogą też stanowić formę awaryjnego wyposażenia zakładu. Są wykorzystywane, gdy właściwy silnik wymaga remontu lub naprawy.

Silniki krawieckie w ofercie sklepu Sintex

Nasz sklep oferuje silniki do maszyn domowych TUR, montowane na zewnątrz i wyróżniające się prędkością obrotową 4500 ściegów/min. Mamy również szybkoobrotowe silniki sprzęgłowe do takich maszyn jak stebnówki, owerlokiczy renderki. Produkty cechuje najwyższa jakość i niska cena. Jeżeli zainteresowała Państwa ta oferta, zapraszamy do poznania naszych produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów