Katalog

Silniki

Silniki do maszyn

Silnik to podstawowy element układu napędowego każdej maszyny do szycia. Jego moc jest uzależniona od tego, do jakich celów przeznaczone jest urządzenie. Przykładowo maszyny do szycia lekkiego nie wymagają bardzo wydajnego napędu, bo doskonale radzą sobie z bawełną czy wiskozą. Wydajny silnik do maszyny jest niezbędny, jeśli ur...

Silniki do maszyn

Silnik to podstawowy element układu napędowego każdej maszyny do szycia. Jego moc jest uzależniona od tego, do jakich celów przeznaczone jest urządzenie. Przykładowo maszyny do szycia lekkiego nie wymagają bardzo wydajnego napędu, bo doskonale radzą sobie z bawełną czy wiskozą. Wydajny silnik do maszyny jest niezbędny, jeśli urządzenie wykorzystuje się do szycia kożuchów, płaszczy wełnianych czy tkanin obiciowych. Silniki do maszyn to urządzenia elektryczne, które z wielu powodów mogą ulegać awariom. Jednym z nich jest np. przeciążenie, które powoduje spalenie uzwojenia. Aby droga maszyna mogła być nadal wykorzystywana, konieczna jest wymiana układu napędowego. Silniki do maszyn szwalniczych mogą też stanowić formę awaryjnego wyposażenia zakładu. Są wykorzystywane, gdy właściwy silnik wymaga remontu lub naprawy.

Nasz sklep oferuje silniki do maszyn domowych TUR, montowane na zewnątrz i wyróżniające się prędkością obrotową 4500 ściegów/min. Mamy również szybkoobrotowe silniki sprzęgłowe do takich maszyn jak stebnówki, owerloki czy renderki.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów