Maszyny domowe Łucznik, Singer

Więcej

Części do maszyn domowych

Firma Sintex to sklep specjalizujący się w sprzedaży części zamiennych do maszyn do szycia. Nasza oferta to wysokiej jakości części Singer, części Łucznik, a także szeroki wachlarz urządzeń dodatkowych – pasków, lampek i innych. Poniżej przedstawiamy ofertę części wymiennych do maszyn domowych. Zapraszamy!

Części Łucznik

Początkowo firma Łucznik zajmowała się produkcją pistoletów i wyposażenia dla wojska. Z czasem tendencja ta uległa znaczącym przemianom i dziś firma Łucznik znana jest jako producent maszyn do szycia. Aby maszyna służyła nam długo i dobrze, należy zadbać o systematyczną wymianę części Łucznik. Z biegiem lat silnik maszyny do szycia zaczyna słabnąć, chwytacze luzują się, a paski pękają. Wtedy z pomocą przychodzimy my – firmy oferujące oryginalne części Łucznik.

Części Singer

Maszyny Singer uważane są za jedne z pierwszych urządzeń szyjących na świecie. Ich początki sięgają XVII wieku, kiedy to maszynę zaprojektował i opatentował pan  Isaac Merritt Singer. Popularyzacja maszyn Signer nastąpiła sto lat później – od tamtej pory cieszą się ogromnym zainteresowaniem, zarówno wśród krytyków, jak i hobbystów. Niestety, tak jak w przypadku wielu innych maszyn, części Signer trzeba regularnie wymieniać. Zaniedbanie tego obowiązku rodzi poważne konsekwencje z awarią maszyny włącznie. Dlatego jeżeli widzą Państwo, że maszyna zwolniła albo zaczęła wydawać dziwne dźwięki, warto zainwestować w nowe części Signer.

Jeżeli nie wiedzą Państwo, co stało się z maszyną i która część wymaga wymiany, zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 55 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 55 elementów