Naprawa maszyn do szycia

Naprawa maszyn do szycia

W zakresie naszych usług mieści się naprawa maszyn do szycia. Specjalizujemy się w znajdowaniu i likwidowaniu usterek zarówno w maszynach przemysłowych, jak i domowych każdego typu. Wieloletnie doświadczenie w branży jest gwarancją sprawnego znalezienia i usunięcia przyczyny awarii. Liczne realizacje usług sprawiły, że doskonale radzimy sobie również w przypadku nietypowych usterek, które ciężko zidentyfikować.

Serwis i naprawa overlocków oraz maszyn do szycia

Nasz zespół zajmuje się nie tylko usuwaniem usterek, ale również serwisem i przeglądem okresowym. Regularne sprawdzanie i czyszczenie maszyn zapewnia ich bezawaryjną eksploatację przez wiele lat. Podejmiemy się stałej współpracy ze szwalniami i zakładami krawieckimi, dla których będziemy regularnie świadczyć usługi okresowych przeglądów. Naprawiamy między innymi maszyny domowe mechaniczne i komputerowe, overlocki, a także maszyny przemysłowe łańcuszkowe i specjalistyczne, stebnówki i podszywarki.

Dlaczego klienci nam ufają?

Priorytetem w naprawie maszyn do szycia jest dla nas sprawne i dokładne zrealizowanie usług. Doskonale wiemy, jak istotne jest, by sprzęt został szybko przywrócony do pracy. Jako serwis i sprzedawca maszyn do szycia oraz części i akcesoriów, mamy dostęp do wszystkich podzespołów. Oznacza to, że nie musimy zamawiać części i czekać z naprawą do ich dotarcia. Możemy natychmiast przystąpić do usuwania usterki.