Katalog

Stebnówki 2-igłowe

Więcej

Stebnówki dwuigłowe

W tej kategorii prezentujemy najwyższej jakości stebnówki dwuigłowe – idealne do szycia odzieży wierzchniej, ratowniczej i sportowej. Produkty znajdują zastosowanie w nowoczesnych szwalniach, zakładach krawieckich i coraz częściej - w domach. Czym są stebnówki dwuigłowe i jaką pełnią funkcję?

Stebnówki dwuigłowe, czyli stebnówki do zadań specjalnych

Stebnówki dwuigłowe to popularne maszyny krawieckie wykorzystywane w zakładach do wykonywania ściegów prostych. Od podobnych maszyn 1-igłowych różnią się tym, że w główce mają zamontowane dwie igły, które jednocześnie wykonują równoległe ściegi. W efekcie szycia powstaje podwójny prosty szew, znacznie wytrzymalszy od pojedynczego przeszycia. Stebnówki dwuigłowe (podobnie jak maszyny do szycia ciężkiego) są niezbędne do produkcji odzieży, która powinna sprostać trudnym warunkom użytkowania – np. takiej jak: odzież sportowa, robocza czy dla ratowników.

Stebnówki dwuigłowe w ofercie sklepu Sintex

Stebnówki dwuigłowe dostępne w naszym asortymencie to przede wszystkim urządzenia znanych i sprawdzonych marek. Oferujemy stebnówki Brother, Jack, Japsew i Siruba. Wśród oferowanych produktów znajdą Państwo stebnówki ramienne, słupkowe i płaskie. Na szczególną uwagę zasługują stebnówki automatyczne Siruba, które znacznie usprawniają pracę podczas szycia dużych partii odzieży. Pełna oferta dostępna poniżej. Zapraszamy!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów