Katalog

Stebnówki 2-igłowe

Stebnówki 2-igłowe

Stebnówki 2-igłowe to popularne maszyny krawieckie wykorzystywane w zakładach do wykonywania ściegów prostych. Od podobnych maszyn 1-igłowych różnią się tym, że w główce mają zamontowane dwie igły, które jednocześnie wykonują równoległe ściegi. W efekcie szycia powstaje podwójny prosty szew, znacznie wytrzymalszy od pojedyncze...

Stebnówki 2-igłowe

Stebnówki 2-igłowe to popularne maszyny krawieckie wykorzystywane w zakładach do wykonywania ściegów prostych. Od podobnych maszyn 1-igłowych różnią się tym, że w główce mają zamontowane dwie igły, które jednocześnie wykonują równoległe ściegi. W efekcie szycia powstaje podwójny prosty szew, znacznie wytrzymalszy od pojedynczego przeszycia. Stebnówki tego typu są niezbędne do szycia odzieży, która powinna sprostać trudnym warunkom użytkowani – np. takiej jak: odzież sportowa, robocza czy dla ratowników.

Maszyny do szycia w naszym asortymencie to przede wszystkim urządzenia znanych i sprawdzonych marek. Oferujemy stebnówki 2-igłowe Brother, Jack, Japsew i Siruba. W kolekcji znalazła się również maszyna do szycia Juki, dostępna w wersji z wyłączanymi igłami oraz bez tej funkcji, a także z różnymi opcjami transportu. W ofercie są dostępne także maszyny do ciężkiego szycia marki Juki. Na uwagę zasługują stebnówki automatyczne Siruba, które znacznie usprawniają pracę podczas szycia większych partii odzieży.

Więcej
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów