Katalog

Lampki

Więcej

Lampy do maszyn

Lampy do maszyn sprawdzą się zarówno w środowisku domowym, jak i w profesjonalnych pracowniach krawieckich. Produkty są łatwe w montażu oraz stabilne. Emitowane światło sprawia, że z łatwością dostrzegą Państwo każdą wystającą nitkę.

Zalety posiadania lampek krawieckich

Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia stanowiska szwalniczego jest odpowiednie oświetlenie. Wbudowane w maszyny do szycia żarówki zapewniają światło jedynie w miejscu wykonywania szwów. Przewracanie elementów, składanie, dopasowywanie przed szyciem jest wykonywane na blacie stołu, z dala od źródła światła. Dlatego też, w celu zapewnienia komfortu pracy oraz zagwarantowania jej precyzji, niezbędna jest lampa do maszyny.

Profesjonalna lampa do maszyny szwalniczej

Wyposażając pracownię krawiecką czy szwalniczą, należy zadbać o najwyższej jakości urządzenia, które zapewnią zarówno wytwarzanie odpowiedniej jakości produktów, jak i komfort pracy pracowników. Elementem ważnym podkreślenia w obu tych kwestiach jest prawidłowe oświetlenie. Wybierając lampę do maszyny szwalniczej, warto zwrócić uwagę na źródło światła, w jakie jest wyposażona, jego barwę oraz natężenie. Profesjonalne lampy powinny posiadać ramię z kilkoma punktami regulacji, dzięki któremu możliwe będzie precyzyjne sterowanie strumieniem światła.

Dbałość o odpowiednie oświetlenie obszaru pracy jest inwestycją zarówno w jakość produktów, jak i zdrowie oraz komfort pracowników. Szycie bez profesjonalnej lampy do maszyny mogłoby niekorzystnie wpłynąć m.in. na wzrok osoby obsługującej urządzenie.

Lampki do maszyn krawieckich w ofercie Sintex

W naszym sklepie znajdziecie Państwo modele lamp i krzeseł, które zostały zaprojektowane z myślą o stanowiskach krawieckich i szwalniczych. Niewielki klosz kryje wewnątrz energooszczędną świetlówkę, która zapewnia odpowiednie oświetlenie stanowiska pracy, a jednocześnie jest tania w eksploatacji. Nasza oferta obejmuje również lampki z wysokiej jakości oświetleniem LED, które działa do 25% dłużej niż tradycyjne żarówki. Lampy do maszyn wyposażono w żarówki z wysokim wskaźnikiem Ra – oznacza to, że oświetlenie nie zniekształca barw i struktury tkanin.
Zapraszamy do poznania naszych produktów!

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów