Paski napędowe

Więcej

Paski napędowe do maszyn do szycia

Paski napędowe do maszyn do szycia przenoszą napęd z koła silnika na mechanizm, który odpowiada za szycie. Paski napędowe narażone są na intensywne tarcie oraz naprężenia podczas pracy maszyny. Dlatego należą do elementów, które się zużywają i wymagają wymiany.

Jak dobrać pasek napędowy do maszyny do szycia?

Na rynku istnieje wiele rodzajów pasków napędowych do maszyn szwalniczych. Jak spośród tak rozbudowanego asortymentu produktów wybrać ten najlepszy? Warto dostosować go przede wszystkim do konkretnego rodzaju maszyny do szycia. W naszej ofercie znajdą Państwo paski wykonane z wytrzymałych materiałów, o zróżnicowanej długości i szerokości. Dobrą metodą jest zmierzenie dotychczas używanego paska i zakup produktu o takich samych wymiarach. Można także zasięgnąć stosowanych informacji z instrukcji dołączonej do maszyny. W razie jakichkolwiek problemów z doborem odpowiedniego artykułu zachęcamy do kontaktu! Chętnie pomożemy w znalezieniu prawidłowego modelu.

Wymiana paska napędowego w maszynie

Kiedy elastyczny pasek do maszyny ulegnie rozciągnięciu lub wytarciu, urządzenie zwalnia lub przestaje pracować. W takiej sytuacji należy wymienić pasek najszybciej jak to możliwe. Zignorowanie pierwszych objawów może doprowadzić do poważnych skutków – z awarią maszyny krawieckiej włącznie. Dlatego też obowiązkiem każdego zakładu krawieckiego jest zapewnienie zapasu pasków.

Paski napędowe w ofercie sklepu Sintex

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo duży wybór pasków napędowych do maszyn do szycia. Poszczególne modele muszą być precyzyjnie dopasowane do typu urządzenia tak, aby silnik maszyny do szycia działał sprawnie i z właściwą dla siebie mocą. Nasza oferta obejmuje paski napędowe o długości od 800 do 1060 mm i szerokości od 5 do 10 mm – dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Pełna oferta dostępna poniżej. Zapraszamy!

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów