Paski napędowe

Więcej

Paski napędowe do maszyn do szycia

Paski napędowe do maszyn do szycia odpowiadają za przenoszenie napędu z koła silnika na mechanizm, który odpowiada za szycie. Paski napędowe narażone są na intensywne tarcie oraz naprężenia podczas pracy maszyny. Dlatego należą do elementów, które się zużywają i wymagają wymiany.

Wymiana paska napędowego w maszynie

Kiedy elastyczny pasek do maszyny ulegnie rozciągnięciu lub wytarciu, urządzenie zwalnia lub przestaje pracować. W takiej sytuacji należy wymienić pasek najszybciej jak to możliwe. Zignorowanie pierwszych objawów może doprowadzić do poważnych skutków – z awarią maszyny krawieckiej włącznie. Dlatego też obowiązkiem każdego zakładu krawieckiego jest zapewnienie zapasu pasków.

Paski napędowe w ofercie sklepu Sintex

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo duży wybór pasków napędowych do maszyn do szycia. Poszczególne modele muszą być precyzyjnie dopasowane do typu urządzenia tak, aby silnik maszyny do szycia działał sprawnie i z właściwą dla siebie mocą. Nasza oferta obejmuje paski napędowe o długości od 800 do 1060 mm i szerokością od 5 do 10 mm – dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Pełna oferta dostępna poniżej. Zapraszamy!

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów