BROTHER VR Zobacz większe

BROTHER VR

230

Nowy produkt

Hafciarka 1 igłowa o konstrukcji maszyny przemysłowej + program PED PLUS 2

Więcej szczegółów

Dostawa od:
Poczta Polska: 14.00 zł
Kurier: 16.99 zł

Tel: 61 865 11 27

Więcej informacji

Brother VR to całkowicie nowy koncept w hafciarstwie. Łączy przemysłową konstrukcję z udogodnieniami i komfortem domowego szycia. Sekret innowacji tkwi w nieograniczonych możliwościach wykorzystania wolnego ramienia maszyny.

Brother VR jest absolutnie uniwersalna, idealnie wyszywa hafty płaskie na tkaninach, obrusach, serwetach, jak i cylindryczne na odzieży gotowej, czapkach. Dzięki swojej konstrukcji potrafi nawet haftować na naszytych kieszonkach, wąskich rękawach, torbach, jak i w innych trudnych miejscach, niedostępnych dla hafciarek płaskich.

Przemysłowy charakter VR to także możliwość pracy z dużą prędkością i w dużym polu haftu z użyciem mocnych, profesjonalnych tamborków. Tamborki te mają wysokie krawędzie, co umożliwia upięcie grubych materiałów takich jak kurtki z ociepliną, futra, polary czy ręczniki. Co więcej, hafciarka wyposażona jest w przemysłowy chwytacz z metalowym bębenkiem. Rozwiązanie to powoduje, że jakość haftów jest nieporównywanie wyższa. Metalowy bębenek jest bardziej odporny na uszkodzenia.

Najprzyjemniejszy jest jednak komfort pracy z Brother VR - menu z polskim językiem, duży kolorowy wyświetlacz, laserowy wskaźnik, automatyczne nawlekanie nici.

Najważniejsze funkcje maszyny:

- wolne ramię umożliwia haft na butach, czapkach, kieszeniach
- w pamięci maszyny dostępnych jest 20 czcionek i 305 wzorów haftów
- pole haft wynosi 200mm x 200mm
- laserowy wskaźnik
- prędkość pracy do 1000śc/min
- duży kolorowy ekran 7"
- bardzo prosta, czytelna obsługa
- menu w języku polskim