Nowy SIRUBA 757LD-516M3-35/ECA Zobacz większe

SIRUBA 757LD-516M3-35/ECA

873

Nowy produkt

Owerlok 5-nitkowy z funkcjami automatycznymi

Więcej szczegółów

Dostawa od:
Poczta Polska: 12.50 zł
Kurier: 13.99 zł

Tel: 61 865 11 27

Więcej informacji

Seria nowoczesnych owerloków z funkcjami automatycznymi. Maszyny posiadają bezpośredni napęd igielnicy, standardowo pozycjonowanie igieł i udoskonalony aktywny system smarowania. standardowym wyposażeniem jest energooszczędne, nowoczesne oświetlenie pola pracy LED. Silnik energooszczędny servo, zamontowany w głowicy maszyny zapewnia cichą pracę i niskie zużycie energii elektrycznej.
Maszyny serii 700LD umożliwiają pracę w trybie pół-automatycznym (obcinanie, odsysanie i podnoszenie stopki sterowane za pomocą fotokomórek), w trybie manualnym (obcinanie uruchamiane przyciskiem, podnoszenie stopki pedałem itd.) lub w trybie w pełni automatycznym (np. cały proces szycia sterowany za pomocą fotokomórek, łącznie z automatycznym uruchamianiem się i zakańczaniem procesu szycia). Fotokomórki ukryte w płytce ściegowej, charakteryzują się dużą dokładnością oraz nie wpływają na ograniczenie dostępu do strefy roboczej maszyny.
Czytelny, graficzny panel sterujący, na którym ustawiamy wszystkie parametry związane z funkcjami automatycznymi oraz związane z pracą maszyny tj. prędkość szycia itp.
W owerlokach serii 700LD zastosowano nowe materiały we wszystkich elementach mających kontakt z nitkami. Ma to na celu zmniejszenie powstawania ładunków elektrycznych w niciach i poprawę jakości ściegu co przekłada się na łatwiejszą regulację maszyny.

Wszystkie maszyny 700LD posiadają zasilanie na 230V i wymagają podłączenia do sprężonego powietrza.

Owerlok 5-nitkowy 757LD-516M3-35/ECA parametry techniczne:
- ilość igieł - 2
- ilość nici - 5
- rozstaw igieł - 3mm
- szerokość ściegu - 5mm
- transport różnicowy - 0,7-2
- długość ściegu - 3,6mm
- wysokość stopki - 6,0mm
- igły - B27
- prędkość szycia - 7500 ściegów/min