BROTHER RL425 Zobacz większe

BROTHER RL425

1088

Nowy produkt

Solidna mechaniczna konstrukcja, metalowy korpus i podzespoły oraz rotacyjny chwytacz zapewniają piękne ściegi na każdym materiale i niezawodność podczas szycia.

Więcej szczegółów

620,00 zł brutto

Więcej informacji

Solidna mechaniczna konstrukcja, metalowy korpus i podzespoły oraz rotacyjny chwytacz zapewniają piękne ściegi na każdym materiale i niezawodność podczas szycia. Maszyna idealna do domowego szycia – wyposażona w wiele ściegów użytkowych, wzmocnionych, elastycznych sprawdzi się w poprawkach i przeróbkach, ale również pozwoli spełnić się w szyciu dekoracyjnym, czy modowym dzięki wyborowi ściegów ozdobnych. Duża ilość funkcji zapewnia swobodę w domowych przeróbkach i podczas szycia od podstaw. RL425 to również możliwość wykonywania ciekawych zdobień. Wystarczy zamontować podwójną igłę i dobrać odpowiednie kolory nici. Jest też możliwość pikowania, cerowania i haftowania.

Najważniejsze funkcje maszyny:

- rotacyjny chwytacz
- 4. stopniowa dziurka
- regulacja długości ściegu
- oświetlenie LED
- szycie podwójną igłą
- wolne ramię

Wyposażenie maszyny: stopka do ściegu zygzakowego, stopka do obszywania dziurek, stopka do zamków błyskawicznych, stopka do przyszywania guzików, 4 szpulki, zestaw igieł, igła podwójna, śrubokręt, płytka do cerowania, dodatkowy trzpień szpulki, pokrowiec tekstylny, rozrusznik nożny, instrukcja obsługi, film instruktażowy na DVD