Maszyny domowe

Więcej

Maszyny domowe

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości, domowe maszyny do szycia renomowanych producentów, których wyroby odznaczają się jakością wykonania, a także funkcjonalnością.

Maszyny do szycia charakteryzują się nie tylko niezawodnością działania oraz perspektywą bezawaryjnej pracy przez wiele lat, ale również prostotą w obsłudze.

Oferowane przez nas domowe maszyny do szycia pozwalają zapewnić wysoką precyzję ściegów, a co za tym idzie bezproblemową pracę krawców. Oprócz maszyn do szycia posiadamy również szeroki zakres akcesoriów niezbędnych w tej branży.

Domowe maszyny do szycia

Domowe maszyny do szycia to nasza domena. Klientom oferujemy duży wybór maszyn domowych takich jak hafciarki, owerloki czy renderki. Maszyny do szycia w domu nie zajmują wiele miejsca, a jednocześnie można na nich uszyć wszystko - od sukienki po firanki czy pokrowiec na krzesło. Poniżej omawiamy ich właściwości, specyfikację oraz funkcje.

Zapraszamy do lektury!

Maszyny domowe zmechanizowane

Domowe maszyny do szycia posiadają od kilku do kilkunastu ściegów. Ich liczbę można regulować w zależności od poziomu zaawansowania lub potrzeb. Maszyny mechaniczne do szycia na tle innych urządzeń wyróżnia niewielki rozmiar i niska cena. Ich dodatkowe atuty to łatwe nawlekanie i intuicyjna, prosta obsługa. Urządzenia nadają się szycia lekkiego, poprawek krawieckich, skracania spodni. Maszyny zmechanizowane to doskonały pomysł na pierwszą maszynę do szycia lekkiego.

Overlocki i coverlocki do użytku domowego

Owerloki do użytku domowego znajdują zastosowanie w szyciu z cienkich i lekkich tkanin. Przy ich pomocy można stworzyć wymarzoną pidżamę, koszulkę czy sukienkę. Owerlok pozwala również na zabezpieczenie krawędzi tkanin przed wypruwaniem i strzępieniem. Owerloki domowe posiadają regulację szerokości ściegu. Nakłucia następują szybciej niż w przypadku tradycyjnych maszyn do szycia. Istnieje możliwość spowolnienia pracy transportera przedniego.

Amatorskie programy i hafciarki

Hafciarki to jedne z najpopularniejszych maszyn do szycia w domu. Ich wykorzystanie pozwala na haftowanie serwet, obrusów, ubrań. Hafciarki domowe posiadają zaprogramowane wzory, żeby rozszerzyć ich liczbę wystarczy dokupić odpowiedni program. Maszyny do szycia lekkiego są łatwe w obsłudze i posiadają menu w języku polskim. Dzięki nim można tworzyć przepiękne mandale, ludowe wzory czy kwiaty – jedynym ograniczeniem jest nasza fantazja.

Maszyny skomputeryzowane do szycia w domu

Maszyny skomputeryzowane zapewniają szybkie i precyzyjne szycie. Regulacji podlega długość, szerokość i rodzaj ściegów. Komputerową maszyną do szycia sterujemy za pomocą specjalnego pokrętła albo cyfrowego ekranu LED. W przypadku urządzeń droższych wewnętrzna pamięć maszyny zapamiętuje najczęściej wykorzystywane funkcje. Cena maszyn skomputeryzowanych wynosi od 1330 do 6499 złotych.

Maszyny do szycia lekkiego– dlaczego my?

Nasze profesjonalne doradztwo pozwala klientom dopasować maszyny do szycia lekkiego do ich indywidualnych wymagań. Oferujemy wsparcie przy zakupie, a także pomoc w obsłudze urządzenia.

Nasze domowe maszyny do szycia przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, jak również tych, które posiadają już krawieckie doświadczenie.

Nasza oferta to domowe maszyny do szycia w wielu rozmiarach i odsłonach. Produkty pochodzą od renomowanych producentów takich jak marki Juki czy Brother - ich wspólny mianownik stanowi najwyższa jakość i niska cena. Zapraszamy do współpracy!

na stronę
Pokazuje 85 - 87 z 87 elementów
Pokazuje 85 - 87 z 87 elementów